Vše okolo interiérů na jednom místě: Hotová řešení, vzorky, know-how a skvělé jídlo a káva. Tady se můžete zašít a zasnít. Ať už v doprovodu vašeho architekta nebo s námi. Zaručeně na něco přijdete.

Showroom

Showroom AD 1150 je náš manifest. Řešení, které vyznáváme. Něco si dopřát, něco jen oprášit. Přemýšlet, hledat, kombinovat. Poctivě vyřešený prostor. 

Social Store

Místo, kde to cítí podobně. A ktde je cítit káva. Základní tábor pro nomády designu. Místo pro schůzky. Nekonečno času a nová řešení nejen v  kávové sedlině. Luxus.

Vzorkovna

Máme dokonalou vzorkovnu. Od dýhy po chrom, od červené přes celé spektrum až po fialovou. Pěkně srovnané. Říkáme tomu krejčovství vkusu. Vybírat podle toho, co Vám sedí – a ne podle nalešteného katalogu – je luxus. 

Kuchyně

Vaření. Největší a nejsilnější ‚interiérová“ vášeň. Manifestace životního stylu všemi smysly. Smysl existence mnoha dokonalých interiérových řešení vůbec. AD kitchen je místo, kde uvidíte, ucítíte a  ochutnáte design.

Gallery

Architektura a design jako sociální disciplíny. AD jako platforma, kde se kola roztáčí naplno. Workshopy, vernisáže, večírky. Čas pro sebe, čas jako luxus.

A Vy

Zavolejte a zastavte se. V AD můžete strávit celý den. Těšíme se na Vás.

kontakty